ERJUP3D2702V
MFR.Part #
ERJUP3D2702V
JLCPCB Part #
C544179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS