ERJ-UP3D2671V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2671V
JLCPCB Part #
C1869796
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS