ERJ-UP3D2670V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2670V
JLCPCB Part #
C1869764
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS