ERJ-UP3D2613V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2613V
JLCPCB Part #
C4010464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS