ERJ-UP3D2610V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2610V
JLCPCB Part #
C1869777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS