ERJ-UP3D2492V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2492V
JLCPCB Part #
C4252906
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS