ERJUP3D2402V
MFR.Part #
ERJUP3D2402V
JLCPCB Part #
C544178
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS