ERJUP3D2400V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJUP3D2400V
JLCPCB Part #
C544142
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS