ERJ-UP3D2211V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2211V
JLCPCB Part #
C4231819
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS