ERJ-UP3D2150V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2150V
JLCPCB Part #
C1869934
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS