ERJ-UP3D2100V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2100V
JLCPCB Part #
C1869808
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS