ERJUP3D2001V
MFR.Part #
ERJUP3D2001V
JLCPCB Part #
C544159
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS