ERJ-UP3D19R6V
MFR.Part #
ERJ-UP3D19R6V
JLCPCB Part #
C4325694
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS