ERJ-UP3D1962V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1962V
JLCPCB Part #
C1870073
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS