ERJ-UP3D1821V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1821V
JLCPCB Part #
C3965367
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS