ERJ-UP3D16R2V
MFR.Part #
ERJ-UP3D16R2V
JLCPCB Part #
C1869833
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS