ERJ-UP3D1693V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1693V
JLCPCB Part #
C4327519
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS