ERJ-UP3D1650V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1650V
JLCPCB Part #
C4056981
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS