ERJ-UP3D1581V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1581V
JLCPCB Part #
C1869982
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS