ERJUP3D1501V
MFR.Part #
ERJUP3D1501V
JLCPCB Part #
C544156
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS