ERJ-UP3D1370V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3D1370V
JLCPCB Part #
C1869879
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS