ERJ-UP3D12R4V
MFR.Part #
ERJ-UP3D12R4V
JLCPCB Part #
C4236865
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS