ERJ-UP3D12R1V
MFR.Part #
ERJ-UP3D12R1V
JLCPCB Part #
C4139678
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS