ERJ-UP3D1272V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1272V
JLCPCB Part #
C3928464
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS