ERJ-UP3D1153V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1153V
JLCPCB Part #
C4173776
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS