ERJ-UP3D1130V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1130V
JLCPCB Part #
C1869953
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS