ERJ-UP3D1051V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1051V
JLCPCB Part #
C3919949
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS