ERJUP3D1003V
MFR.Part #
ERJUP3D1003V
JLCPCB Part #
C491224
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS