ERJUP3D1001V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJUP3D1001V
JLCPCB Part #
C491220
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS