ERJ-U6RD9531V
MFR.Part #
ERJ-U6RD9531V
JLCPCB Part #
C3965808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS