ERJ-U6RD7682V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7682V
JLCPCB Part #
C4277808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS