ERJ-U6RD7501V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7501V
JLCPCB Part #
C1882327
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS