ERJ-U6RD6981V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U6RD6981V
JLCPCB Part #
C1882267
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS