ERJ-U6RD6492V
MFR.Part #
ERJ-U6RD6492V
JLCPCB Part #
C4013140
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS