ERJ-U6RD6341V
MFR.Part #
ERJ-U6RD6341V
JLCPCB Part #
C1882320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS