ERJU6RD6202V
MFR.Part #
ERJU6RD6202V
JLCPCB Part #
C543929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS