ERJU6RD6200V
MFR.Part #
ERJU6RD6200V
JLCPCB Part #
C543893
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS