ERJ-U6RD5490V
MFR.Part #
ERJ-U6RD5490V
JLCPCB Part #
C4250867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS