ERJ-U6RD5232V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U6RD5232V
JLCPCB Part #
C1882357
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS