ERJ-U6RD5230V
MFR.Part #
ERJ-U6RD5230V
JLCPCB Part #
C1882322
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS