ERJ-U6RD5111V
MFR.Part #
ERJ-U6RD5111V
JLCPCB Part #
C4036695
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS