ERJU6RD5100V
MFR.Part #
ERJU6RD5100V
JLCPCB Part #
C543892
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS