ERJ-U6RD4992V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4992V
JLCPCB Part #
C1882337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS