ERJ-U6RD4750V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4750V
JLCPCB Part #
C1882315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS