ERJU6RD4300V
MFR.Part #
ERJU6RD4300V
JLCPCB Part #
C543891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS