ERJ-U6RD3242V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3242V
JLCPCB Part #
C1882313
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS