ERJ-U6RD2740V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2740V
JLCPCB Part #
C4239372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS