ERJU6RD2702V
MFR.Part #
ERJU6RD2702V
JLCPCB Part #
C543923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS