ERJ-U6RD2550V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2550V
JLCPCB Part #
C4014911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS