ERJ-U6RD2430V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2430V
JLCPCB Part #
C3929215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS